Kom jij bij ons team?

Ben jij reeds lid van de geïntegreerde politie en ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging?

PZ AMOW is op zoek naar dynamische en gemotiveerde (hoofd)inspecteur(s) om ons wijkveiligheidsteam te vervolledigen. Onze wijkagenten hebben flexibele werkuren. Ze worden ondersteund door de gemeenschapswachten en gecoacht door een teamchef. De focus ligt hoofdzakelijk op de kerntaken van de wijkwerking.

Ook onze diensten onthaal, interventie en verkeer zijn op zoek naar versterking.

Interesse? Neem zeker deel aan onze infomomenten op dinsdag 1 oktober om 19 uur en op zaterdag 5 oktober om 10 uur in het hoofdcommissariaat Asse (Zone 5 Mollem 230, 1730 Asse)! We voorzien een hapje en een drankje. De collega's van op de werkvloer zullen er ook zijn en staan je graag te woord over onze werking.

Gelieve u voor 23 september in te schrijven via dorien.denijs@police.belgium.eu en aan te geven aan welk infomoment u zal deelnemen.